DOE-middag pluslessen

De beste ervaring om de school écht te leren kennen!

Ben je nieuwsgierig naar onze school? Kom dan op onze DOE-middagen in november!

Twijfel jij nog over je schoolkeuze of weet je het al en heb je zin in een voorproefje? Kom dan in de DOE-maand naar onze pluslessen. De manier om het Gymnasium Apeldoorn écht te leren kennen. Tijdens deze lessen ervaar je hoe het op de middelbare school gaat. Niet alleen in de les, maar ook om bijvoorbeeld van lokaal naar lokaal te gaan. Daar word je uiteraard bij geholpen, dus wees niet bang dat je de weg niet gaat vinden. Voel je alvast even ‘part of the family’. Kom je ook? Vanaf woensdag 12 oktober kun je je inschrijven voor onze DOE-dagen!

Wanneer:elke woensdag in november (2, 9, 16, 23 en 30 november 2022)
Hoe laat:14.30-16.30 uur
Waar:Gymnasium Apeldoorn
Voor wie:alle kinderen in groep 8

Vanaf woensdag 12 oktober kun je je hieronder inschrijven
voor onze DOE-middag pluslessen!

Heb je nog vragen? Stel ze gerust! Je mag deze mailen naar [email protected]