Gymnasium Apeldoorn 110 jaar

In oktober 2023 bestaat onze school 110 jaar. Daar zijn we trots op en we willen Dies Natalis – onze verjaardag – graag vieren. Op ons 22e lustrum is iedereen die een band heeft met onze school van harte welkom!

Hier volgt een overzicht van de festiviteiten:

 • 26 oktober: dag vóór leerlingen
  Een dag met workshops en activiteiten op het gebied van sport en spel, muziek, schooltoneel en docentencabaret.
 • 27 oktober: dag dóór leerlingen
  Een actiedag met maatschappelijke- en sponsoractiviteiten op school en daarbuiten.
 • 28 oktober 10.00-15.00 uur: reünie
  Een leuk moment voor oud-gymnasiasten (jong en oud) om herinneringen op te halen aan een bijzondere tijd.

Aanmelden reünie

Het lustrum wordt ook nu weer graag met ‘oude bekenden’ gevierd. Alle oud-leerlingen en (oud-)medewerkers zijn dan ook uitgenodigd voor een reünie. De ideale gelegenheid voor hen om de sfeer van school op te snuiven en oud-klasgenoten, docenten en andere bekenden te ontmoeten. 

Deelname aan de reünie kost € 35,-. Kaarten bestelt u bij voorkeur via onderstaande knop. Dit is alleen mogelijk met een creditcard.

Omdat niet iedereen over een creditcard beschikt is het ook mogelijk om het bedrag van € 35,- over te maken naar NL95 INGB 0683 1524 32 t.n.v. Stichting Veluwse Onderwijsgroep te Apeldoorn. Hierbij graag vermelden:

 • Reünie GA D033
 • Voornaam en achternaam
 • Email-adres

Omdat we graag willen weten hoeveel bezoekers we kunnen verwachten vragen we iedereen om zich vooraf aan te melden en te betalen!

Programma reünie 28 oktober 10.00-15.00 uur

 • Ontvangst met koffie en iets lekkers in het hoofdgebouw
 • Gastlessen door oud-docenten (onder andere Mascha Zwierzynski, Herman van de Calseijde, Frans Scholten, Erwin Hudepohl, Theo van der Voort, Marianne Buwalda, Willeke van ’t Hof en …..?)
 • Workshops (demo virtual and augmented reality, pubquiz, muziek en dans)
 • Lunchbuffet
 • Fotobooth
 • Inzien archiefmateriaal
 • Hapje en drankje
 • Bijpraten met oude bekenden

Adresgegevens oud-leerlingen

Eén van de reünisten, Anke Lensink, heeft een databestand van oud-leerlingen opgezet. Als je wilt dat jouw gegevens bewaard worden voor een volgende uitnodiging, dan kun je je naw-gegevens en je emailadres doorgeven via [email protected]. Let wel, dit is een privé-initiatief en dus geen actie vanuit school. Als school blijven we communiceren via Facebook en via de Linkedin groep Gymnasium Apeldoorn.