Heb jij ons nieuwe magazine al gelezen?

Lees in ons magazine alles over hét Gymnasium!

In het Gymnasium magazine komen leerlingen, docenten en ondersteunend personeel aan het woord. Zo lees je hoe Guido voor het vak Latijn van een Godenverhaal een pagina maakte voor het boek ‘Life in 5 seconds’. Jochem vertelt over de wake-up call die hij kreeg door het Geo Future project over Fair Trade producten. En in het verhaal van Ajna kun je lezen dat je echt niet alles zelf hoeft te doen. Bij ons op school zijn allerlei mensen die je graag helpen, we doen het samen! En natuurlijk lees je over alle zaken waar we trots op zijn.

Kom jouw exemplaar ophalen tijdens de Open Dag op 19 januari 2022. Wil je niet zo lang wachten? Klik op de afbeelding hieronder en lees ons magazine online. Of kom er eentje ophalen tijdens de workshopavond op 11 november. Een kans om alvast de sfeer te proeven.

* Editie 2022