Kunst in Wassenaar

Noortje ging met haar klasgenoten een dagje naar Wassenaar. Lees hieronder haar ervaringen.  

“Hoi allemaal! Woensdag 29 september zijn wij met ons KUA (kunst algemeen) cluster op excursie geweest. We pakten ´s ochtends de trein richting Den Haag en huurden daar OV-fietsen. Het huren van de fietsen ging niet helemaal soepel; na een half uur konden we eindelijk onderweg! We zijn naar Wassenaar gefietst om daar een bezoek te brengen aan Museum Voorlinden. Voorlinden is een museum voor moderne kunst en heeft veel mooie stukken in haar collectie. We kregen de opdracht een foto te maken van het kunstwerk wat we het meest intrigerend vonden. Ik vond het best lastig om er één uit te kiezen, want de kunst in Museum Voorlinden is allemaal erg verschillend. Na ons bezoek aan Voorlinden zijn we naar het strand gefietst, hier hebben we uitgewaaid op de pier en hadden we even wat vrije tijd. Om half vijf fietsten we terug naar Den Haag, waar we gezellig samen sushi gegeten hebben. Daarna pakten we weer de trein naar Apeldoorn. Ik vond het een leuke en gezellige dag. Het was fijn om na ruim 1,5 jaar weer op pad te mogen met school!”

Groetjes, Noortje 6A

Ook thuis kun je meegenieten van de kunstwerken in Museum Voorlinden: https://www.voorlinden.nl/bezoek/tentoonstellingen/