Home > Nieuws > Cum laude én in het zonnetje

Cum laude én in het zonnetje

vrijdag 15 september 2017

Afgelopen eindexamen was het weer mogelijk om cum laude te slagen in het voortgezet onderwijs. In Apeldoorn slaagden 49 scholieren cum laude – dat haal je alleen als het gemiddelde van je eindcijfers een 8,0 of hoger is! Loco- burgemeester Johan Kruithof ontving deze jongeren om hen persoonlijk te feliciteren voor deze mooie prestatie. De 15 cum laude geslaagden van Gymnasium Apeldoorn zijn: Fleur Adriaansen, Stan Barmentloo, Victoria Derks, Timo Diedering, David Dietzenbacher, Tycho de Haan, Liselotte Jeletich, Liselotte Langenhuijsen, Nikki Schotman, Tom van der Stelt, Tristan Surtel, Eline Uiterweerd, Bas van de Ven, Dano Zaagman en Chaja van Zuiden. Nogmaals gefeliciteerd!

  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school