Home > Nieuws > Debat van de ‘Orde van den Prince’ in Apeldoorn

Debat van de ‘Orde van den Prince’ in Apeldoorn

vrijdag 30 november 2018

Ook dit jaar doen wij mee aan het debat van de ‘Orde van den Prince’ in Apeldoorn. Deze keer niet in het gemeentehuis maar CODA.
Olle de Kock (teamcaptain), Homme Grotenhuis, Nathalie Schipper en Florent Beijnes zijn geselecteerd voor dit debat. De keuze was moeilijk want de debatclub barst van het talent! De finale ging tussen Gymnasium Apeldoorn en het Christelijk Lyceum, met als winnaar het Christelijk Lyceum: proficiat.  Maar: klasse gedaan Florent, Homme, Olle en Nathalie en top gedaan Corina van der Valk!
RTV Apeldoorn zal op vrijdagavond 7 december hun verslag elk half uur herhalen.

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school