Home > Nieuws > Edward van de Vendel op bezoek

Edward van de Vendel op bezoek

dinsdag 26 maart 2019

Marlou en Caitlin: “Tijdens de les Nederlands hebben we Edward van de Vendel op bezoek gehad. Het was erg leuk en leerzaam, we hebben veel verhalen gehoord hoe hij op zijn ideeën kwam. Een geslaagde middag!”

Op dinsdag 26 maart heeft dichter/schrijver Edward van de Vendel onze school bezocht.
In de mediatheek vertelde hij de eersteklassers over zijn werk.
De leerlingen hebben ter voorbereiding gedichten en boeken van Edward gelezen en daarbij creatieve opdrachten gemaakt zoals een kijkdoos, maquette, posters en filmpjes die tentoongesteld werden in de mediatheek. Ook konden de leerlingen vragen stellen aan Edward.
Het was een inspirerende gastles!

 

 

 

 

 

 

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school