Home > Nieuws > Eindexamenvoorstelling drama klas 6

Eindexamenvoorstelling drama klas 6

vrijdag 5 februari 2016

De leerlingen uit klas 6 met als eindexamenvak drama hebben het hele schooljaar hard gewerkt aan hun praktijkexamen drama. Op vrijdag 5 februari speelden zij in de theaterzaal van Markant de voorstelling

HAARSPRAY

Een voorstelling over een kapsalon in een klein dorp. De dames verzorgen naast het haar ook de koffie en de dagelijkse kletspraat die niemand wil missen. Op een dag wordt alles op scherp gezet door het regionale nieuwsbericht over een dode vrouw. Zij vinden zichzelf geknipt om de touwtjes in handen te nemen en een eigen onderzoek te starten.

  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school