Home > Nieuws > European Union Science Olympiad (EUSO)

European Union Science Olympiad (EUSO)

dinsdag 7 januari 2020

Dinsdag 10 december j.l. heeft Kik Hoekjen (klas 5) samen met twee leerlingen van het Gymnasium Beekvliet (Sint Michielsgestel), meegedaan aan de regionale voorronde van de EUSO in Wageningen. Dit is een olympiade voor de bovenbouw waarin de leerlingen in een team allerlei practica van de vakken natuurkunde, biologie en scheikunde moeten uitvoeren. Het team heeft goed gepresteerd en is door naar de landelijke eindronde op 24 en 25 januari in Maastricht!

Al eerder heeft Kik succes geboekt bij een olympiade. Vorig jaar heeft Kik deelgenomen aan de internationale scheikundewedstrijd in Botswana!

Kik Hoekjen (15) van het Gymnasium Apeldoorn valt op tijdens mondiale scheikundewedstrijd in Botswana

 

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school