Home > Nieuws > Groene Chemie Symposium

Groene Chemie Symposium

donderdag 17 oktober 2019

5 november 2019 heeft het Groene Chemie Symposium plaatsgevonden op het Gymnasium Apeldoorn. Tijdens het symposium nemen de leerlingen uit klas 6 de leerlingen uit klas 3 mee in de wereld van de groene chemie.  Groene chemie is het onderdeel van de scheikunde waarbij duurzaamheid centraal staat. Het is belangrijk voor de wereld van nu dat we zo min mogelijk gebruik maken van schadelijke stoffen. Hiervoor heeft de groene chemie 12 uitgangspunten, die zorgen dat processen veiliger verlopen, minder vervuiling geven en minder grondstoffen en energie verbruiken.

 

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school