Home > Nieuws > Gymnasium Apeldoorn in top 3 Gelderse VWO’s

Gymnasium Apeldoorn in top 3 Gelderse VWO’s

vrijdag 22 januari 2016

Het Apeldoornse Gymnasium behoort tot de drie beste vwo-scholen van Gelderland. Dat blijkt uit de beoordeling die RTL Nieuws gaf aan alle middelbare scholen in Nederland. Klik hier voor het artikel in de Stentor.

Gymnasium Apeldoorn staat in Gelderland op de derde plaats, met een score van 9,0. RTL Nieuws baseert zich op de methode die professor Jaap Dronkers heeft ontwikkeld om de middelbare scholen een cijfer te geven. Hij publiceerde deze op zijn site en in De Volkskrant. Vorig jaar is hij met deze publicaties gestopt.

RTL Nieuws maakt sinds vorig jaar dezelfde berekening, met één groot verschil: het uiteindelijke cijfer van een school wordt gebaseerd op het gemiddelde over de laatste drie jaren, 2012, 2013 en 2014.

  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school