Home > Nieuws > Gymnasium Apeldoorn Nederlands kampioen schoolschaken

Gymnasium Apeldoorn Nederlands kampioen schoolschaken

maandag 18 januari 2016

De schakers van onze school hebben weer eens van zich doen spreken. In november wisten Thomas Beerdsen, Xiao Hao Buitenhuis, Dries Wedda, Mick van Randtwijck en Casper Wouters zich via een voorronde te plaatsen voor de finaledag. De finaledag werd in tegenstelling tot de voorronde niet online afgewerkt. Jonge schakers uit allerlei windstreken kwamen in Wijk aan Zee bij elkaar waar op dat moment door de wereldtoppers het Tata Steel Chess Tournament werd gespeeld. Terug naar onze jongens… Door in de laatste ronde het Erasmiaans Gymnasium Rotterdam te verslaan, bleven ze daardoor een half bordpunt (een miniem verschil!) voor op het Wartburg College uit Rotterdam. Twee jaar terug lukte het al eens om de sterkste te zijn, en nu mogen wij ons dus opnieuw de sterkste schaakschool van Nederland noemen, een TOP prestatie! Klik hier voor het artikel uit de Stentor.

 

  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school