Home > Nieuws > Koen Stoetman doet het weer!

Koen Stoetman doet het weer!

donderdag 27 maart 2014

Na een spannende middag vol zenuwen heeft Koen het gepresteerd om een vloeiende, bewogen, geëngageerde en inspirerende speech voor te dragen waarmee hij het heeft gepresteerd om de finale van de speechwedstrijd van ‘op weg naar het Lagerhuis’ van de VARA te bereiken. Hij behoort hiermee tot de beste drie van Nederland!

Hij zal na een aantal coachingssessies door professionals zijn speech gaan voordragen op de landelijke televisie tijdens de finale van de lagerhuiswedstijd (uitzending 10 mei) en als hij de twee laatste concurrenten achter zich laat wint hij een reis naar de Verenigde Naties! Markeer de avond van 10 mei in de agenda, dan gaan we natuurlijk allemaal vol spanning kijken naar deze nu al fantastische prestatie!

  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school