Home > Nieuws > Kom naar de onderwijsbanenmarkt!

Kom naar de onderwijsbanenmarkt!

vrijdag 7 april 2017

Ben je op zoek naar een baan in het voortgezet onderwijs? Of wil je je oriënteren op werken in het VO? Kom dan op woensdag 12 april naar de onderwijsbanenmarkt in Apeldoorn. De onderwijsbanenmarkt is bedoeld voor bevoegde docenten, lio’ers, hbo’ers en wo’ers die een overstap naar het VO overwegen.

  • Stands van 12 scholen voor voortgezet onderwijs uit de regio
  • Informatie over (actuele en te verwachten) vacatures
  • Voorlichting van hogescholen over het behalen van een lesbevoegdheid
  • Presentaties, onder andere over ‘het maken van een carrièreswitch’

woensdag 12 april 15.30 tot 18.00 uur Edison College Waleweingaarde 103, Apeldoorn

 

Meer informatie en aanmelden: http://www.onderwijsbanenmarkt-apeldoorn.nl/

Aanwezige scholen:

AOC Oost Twello, Christelijk Lyceum Apeldoorn, De Heemgaard Apeldoorn, Edison College Apeldoorn, Isendoorn College Warnsveld, Gymnasium Apeldoorn, Koninklijke Scholengemeenschap Apeldoorn, RSG Noord Oost Veluwe Epe, RSG Slingerbos Levant Harderwijk, Sprengeloo Apeldoorn, Veluws College Mheenpark Apeldoorn, Veluws College Twello

  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school