Home > Nieuws > Onze leerlingen bereiden zich voor op hun toekomst

Onze leerlingen bereiden zich voor op hun toekomst

zondag 25 november 2018

De drie scholen van het Apeldoorns Voortgezet Openbaar Onderwijs (AVOO), het Edison College, KSG en het Gymnasium Apeldoorn hebben de krachten en netwerken gebundeld en organiseren samen voor de 2e keer de AVOO-beroepenmarkt:
Woensdagavond 23 januari 2019MBO-niveau
Donderdagavond 24 januari 2019HBO/WO-niveau
Tijd19:00 – 21:00 uur
LocatieEdison College, Waleweingaarde 103 Apeldoorn

Een uniek en interactief evenement, waarbij we leerlingen van klas 4 en 5 in een ongedwongen en ontspannen sfeer informeren vanuit een heel andere invalshoek; mensen met verschillende beroepen in diverse branches vertellen wat hun werk inhoudt en welke studie daarvoor nodig is.
De leerlingen uit klas 4 en 5 worden uitgenodigd de beroepenmarkt te bezoeken.

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school