Home > Nieuws > Hortus in de binnenstad van Apeldoorn?

Hortus in de binnenstad van Apeldoorn?

maandag 22 juni 2020

Gymnasium Apeldoorn is een van de eerste vier volwaardige Geo Future Scholen van Nederland! De leerlingen worden uitgedaagd om na te denken over grote, actuele vraagstukken. Thema’s die iedereen aangaan. Zo zijn de leerlingen uit de tweede klas aan de slag gegaan met een vraagstuk over de ontwikkeling van de binnenstad van Apeldoorn. Ze hebben nagedacht op welke manieren een leegstaand gebied nieuw leven ingeblazen kan worden.

Klik hier voor de opdracht en het plan van de leerlingen uit klas 2.

Of lees het artikel op de website van www.geofutureschool.nl

 

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school