Home > Nieuws > Lisa Kortenbach naar het Catshuis na oproep van premier Rutte

Lisa Kortenbach naar het Catshuis na oproep van premier Rutte

woensdag 17 juni 2020

Op woendag 3 juni heb ik de eerste livelessen na de lockdown op ons Gymnasium moeten missen, want ik was uitgenodigd op het Catshuis om samen met 9 andere jongeren in gesprek te gaan met Mark Rutte – naar aanleiding van zijn oproep in een van de persconferenties – over hoe wij jongeren deze periode ervaren hebben en wat onze ideeën zijn. Dit was natuurlijk superleuk en bijzonder! Er werd ons allen gevraagd om onze ideeën om jongeren erbij te betrekken/informeren te presenteren en er zaten erg goede ideeën bij. Zo was mijn idee om een instagram account te maken, speciaal voor jongeren, waar alle regels per onderwerp duidelijk op staan. Zo hoef jij niet eeuwig overal te zoeken, maar staat alles overzichtelijk bij elkaar! Begin juli zal ik dat plan samen met 3 anderen presenteren aan de man die in de coronacrisis gaat over de communicatie.

Lisa Kortenbach, klas 2D

 

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school