Home > Nieuws > Naar het buitenland?

Naar het buitenland?

maandag 14 september 2015

Je grenzen opzoeken, dat is Gymnasium Apeldoorn. Verder en verder gaan. Letterlijk zelfs. Want Gymnasium Apeldoorn betekent ook de wijde wereld ontdekken. Via uitwisselingsprogramma’s maak je kennis met het onbekende. Met andere landen, andere steden en andere gewoonten. Met ander eten, andere scholen, andere talen, andere kinderen… En je laat die andere kinderen ook weer kennismaken met ons land, onze cultuur, onze taal en onze gewoonten.

In oktober is het zover, dan zijn de uitwisselingen voor leerlingen uit klas 3 naar Brive en Sint-Petersburg… en in november gaat de 5e klas naar Rome!

  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school