Home > Nieuws > Op weg naar het Lagerhuis: de finale

Op weg naar het Lagerhuis: de finale

vrijdag 9 mei 2014

Aanstaande zaterdag (10 mei) om 20.20 uur op Nederland 2 is de finale van de debatwedstrijd “Het Jongerenlagerhuis” van 2014 te zien. Hoewel onze debatgroep als groep de finale net niet gehaald heeft, is er toch een goede reden om deze uitzending te bekijken: Koen Stoetman (klas 4) heeft het namelijk gepresteerd om met zijn speech de finale uitzending van de wedstrijd te behalen. Hij is namelijk uitgeroepen tot één van de drie beste speechers van de wedstrijd.
Tijdens de uitzending is zijn speech te bewonderen en komen we te weten of Koen het kan presteren om de beste speech van Nederland te leveren. Allemaal kijken dus!
  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school