Home > Nieuws > Oud-leerlinge Michelle van Haften wint beurs van TU Eindhoven

Oud-leerlinge Michelle van Haften wint beurs van TU Eindhoven

woensdag 17 oktober 2018

Een mooie opsteker voor onze oud-leerlinge Michelle van Haften:  een stimuleringsbeurs van de TU Eindhoven, ondermeer vanwege haar profielwerkstuk waarin ze onderzocht of er een optimale schooldag is voor zowel ochtend- als avondmensen. De faculteit Scheikundige Technologie van de Technische Universiteit Eindhoven (TU/e) stelt jaarlijks maximaal 25 STimuleringsbeurzen ter beschikking aan eerstejaars studenten van de bacheloropleiding Chemical Engineering and Chemistry. De jury selecteerde de winnaars op basis van de extra bèta-activiteiten, maatschappelijke activiteiten of het profielwerkstuk van de kandidaten.

Klik hier voor het bericht in De Stentor.

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school