Home > Nieuws > Popworkshop in Markant

Popworkshop in Markant

dinsdag 25 oktober 2016

Alle derdeklassers hebben op 25 oktober deelgenomen aan een popworkshop. Drie koren en drie bands studeerden onder leiding van een muziekdocent een popsong in. Eerst los van elkaar. Daarna werden de bands en de koren gekoppeld, en iedere band begeleidde een koor. Uiteindelijk werd het resultaat getoond in de Popzaal van Gigant. Deze middag stond in het teken van de culturele en kunstzinnige vorming die wij als school aanbieden, zingen, spelen, presenteren en luisteren naar elkaar.  De middag was een groot succes. Leerlingen deden allemaal geweldig mee, en de resultaten waren ook heel leuk om ter horen en te zien. Wat hebben wij toch leuke leerlingen!
  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school