Home > Nieuws > Sportiefste leerling van Apeldoorn

Sportiefste leerling van Apeldoorn

donderdag 29 maart 2018

Easy tennis, tjoekbal, boogschieten, spikeball, curling, cricket en een hindernisbaan. In deze zeven ‘onbekende sporten’ werd gestreden om de winst door scholieren van tien Apeldoornse middelbare scholen. Onze school is als 2e geëindigd! Laurianne Vink haalde de eerste plaats bij de meiden en Guusje Hogendoorn de 2e plaats!

Guusje Hogendoorn (14) strijdt namens het Gymnasium Apeldoorn voor de winst. ,,Ik kende het sportevenement niet, maar vond het idee meteen al super leuk. Ik vind het ook fijn dat het niet de standaard sporten zijn. Zo heeft iedereen een eerlijke kans.” Guusje is blij verrast met curling. ,,Ik dacht eerst: wat is dat nou weer voor sport, maar het is echt super leuk.” 

Bekijk het filmpje of lees het artikel in De Stentor.

 

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school