Home > Nieuws > Vera genomineerd voor de finale van de Cleantech Talent Award 2020

Vera genomineerd voor de finale van de Cleantech Talent Award 2020

maandag 6 april 2020

Vera von Pickartz (klas 6) is genomineerd voor de finale van de Cleantech Talent Award 2020 met haar profielwerkstuk “Waterproblemen in Mozambique na orkaan Idai”.

Scholieren uit het het Voortgezet Onderwijs in Oost-Nederland pitchen hun unieke oplossing op het gebied van duurzaamheid en schone technologie.

Op woensdag 22 april zal de finale online plaatsvinden. Er worden korte filmpjes van de duurzame oplossingen van de scholieren vertoond en er wordt wordt een live-verbinding gemaakt tussen de finalisten en de jury. De jury voelt de scholieren digitaal aan de tand en bepaalt wie de winnaar is. De winnaar ontvangt een cheque van 500 euro. Dit alles is woensdag 22 april om 16:00 uur live te volgen via de website van Cleantech.

 

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school