Home > Nieuws > Verkeersles klas 1

Verkeersles klas 1

vrijdag 30 oktober 2015

Op 29 oktober hebben onze eerste klassers verkeersles gehad. Wat leer je tijdens verkeerslessen? Bijvoorbeeld dat je heel voorzichtig moet zijn als je achter een grote vrachtauto staat met je fiets. De chauffeur kan jou door de dode hoek vaak niet zien in zijn spiegels.
Het is interessant om allemaal van dit soort dingen te horen maar natuurlijk nog leuker om het zelf te ervaren! Gelukkig kon dat, want er was een autosimulator en een fietssimulator. Je kon dus zelf autorijden. Ook was er een speciale bril die je liet zien hoe het is om dronken over straat te gaan… En dat is geen pretje!

 

  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school