Home > Nieuws > Little Victorians

Little Victorians

maandag 3 februari 2020

In klas 1 lezen we een vereenvoudigde uitgave van ‘Oliver Twist’ van de wereldberoemde schrijver Charles Dickens. We besteden aandacht aan de Victoriaanse tijd en we bekijken de speelfilm ‘Oliver Twist’ die zich afspeelt in het 19de eeuwse Londen.

Op vrijdag 6 maart organiseren we voor de leerlingen van klas 1 een Engelse dag. De leerlingen volgen dan een workshop die wordt gegeven door de ‘native English-speaking actors’ van The Phileas Fogg company.
Tijdens deze workshop bereiden de leerlingen de voorstelling ‘Little Victorians’ voor en voeren deze ook uit. In het Engels natuurlijk!

Aansluitend volgt een High Tea voor alle leerlingen die hebben meegedaan.

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school