Home > Nieuws > Little Victorians

Little Victorians

maandag 9 maart 2020


In klas 1 lezen we een vereenvoudigde uitgave van ‘Oliver Twist’ van de wereldberoemde schrijver Charles Dickens. We besteden aandacht aan de Victoriaanse tijd en we bekijken de speelfilm ‘Oliver Twist’ die zich afspeelt in het 19de eeuwse Londen.

Op vrijdag 6 maart is voor de leerlingen van klas 1 een Engelse dag georganiseerd. De leerlingen volgden een workshop die werd gegeven door de ‘native English-speaking actors’ van The Phileas Fogg company.
Tijdens deze workshop hebben de leerlingen de voorstelling ‘Little Victorians’ voorbereid en uitgevoerd. In het Engels natuurlijk! Aansluitend volgde een heerlijke High Tea.

Lees hier voor het verslag van deze dag.

 

  • Olympiadeschool_Gymnasium Apeldoorn
  • reabordjesA4-5-2018.indd
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Prep centre logo_CMYK
  • Gezonde school