Home > Nieuws > We hebben maar één wereld…

We hebben maar één wereld…

dinsdag 19 april 2016

De leerlingen van de tweede klassen hebben in de afgelopen periode een keuze kunnen maken uit de verschillende Capita Selecta. Een van de mogelijkheden betrof de caput ‘Racing Extinction’, gebaseerd op een documentaire over uitstervende diersoorten, en de rol die de mens daar bij heeft. De caput speelt daar op in en gaat over hoe wij op school kunnen zorgen dat we het milieu minder belasten. De leerlingen hebben een onderwerp kunnen kiezen, bijvoorbeeld het maken van een vegetarisch/veganistisch kookboek, het verschil tussen vlees en vleesvervangers, maar bijvoorbeeld ook het maken van een flyer met tips om het milieu minder te belasten:
Gymnasium Apeldoorn 2015-2016
  • OlympiadeSchool Gymnasium Apeldoorn
  • reanimatie
  • cambridge-english-logo
  • Gymnasium Apeldoorn 2016-2017
  • Gezonde school