Pluslessen Gymnasium Apeldoorn, vanaf 4 november 2020

De beste ervaring om de school écht te leren kennen

Twijfel jij nog over je schoolkeuze of weet je het al en heb je zin in een voorproefje? Kom dan naar onze plus-lessen. De manier om het Gymnasium Apeldoorn écht te leren kennen. Tijdens deze lessen ervaar je hoe het op de middelbare school gaat. Niet alleen in de les, maar ook om bijvoorbeeld van lokaal naar lokaal te gaan. Daar word je uiteraard bij geholpen, dus wees niet bang dat je de weg niet gaat vinden. Voel je alvast even ‘part of the family’. En je ouders? Die brengen en halen jou waarschijnlijk. Terwijl jij de plus-lessen volgt, drinken zij thee of koffie en krijgen ze van ons een mini-rondleiding door de school.

Elke woensdag in november, 4, 11, 18 en 25 november, 14.30-16.30 uur.
Wees er op tijd bij, want vol = vol!
Inschrijven via de website vanaf 7 oktober