Virtuele tour | Bekijk onze school in 360 graden

Sinds kort hebben we een nieuwe virtuele tour door onze school! Zo kunnen leerlingen uit groep 8 van de basisschool alvast een beetje de sfeer proeven. Ook voor de huidige leerlingen en ouders is het leuk om Victor en Margot te volgen door alle gebouwen van Gymnasium Apeldoorn.
Victor en Margot: ‘Onderweg kom je filmpjes en informatie tegen, bijvoorbeeld over GFS. Dat staat voor Geo Future School. Bij ons op school trekken we ons één dagdeel per week niks aan van lesuren en schoolvakken. Dan denken we na over duurzaamheid, leefbaarheid, rechtvaardigheid, veiligheid en gezondheid. We werken ideeën uit voor de FUTURE van onze GEO. We leren om zelf op onderzoek uit te gaan en ons bewust te worden van maatschappelijke thema’s. Om iets te kunnen betekenen voor de samenleving!’